19-05-2026, 14:30
Już Świerczewski miał pozamiatać te ligę a i on po zdobyciu MP i doświadczeniu jak łatwo można w piłce przepalić pieniądze zaczyna się powoli usuwać w cień i chce aby Raków się sam finansował. To samo będzie z żydami, tyle, że oni mają większe zaplecze ale mają o kilka lat mniej doświadczonego właściciela który musi od razu pakować potężne pieniądze a nie jak w przypadku Świerczewskiego który jako takie know-how zbierał w niższych ligach przy zdecydowanie niższych kosztach. Widzew na ten moment nie ma jak zwiększyć przychodów, może zwiększać tylko koszta.
I tak jak piszecie, że Kownasowi czy komuś innemu może zadrżeć ręka jak kawałek dalej dostanie większe pieniądze tak też takiemu Dobrzyckiemu będzie drżeć ręka w momencie w którym znów sobie pomyśli, że te kilka baniek po prostu zostanie spalone. A rynek pewnie będą jeszcze chwile psuć, po czym nie będą mieli z czego.
Mateusz Lis podobno w Lechu, nie oglądałem go ale wiele osób pisze, że to zdecydowanie lepszy bramkarz od Mrozka.
I tak jak piszecie, że Kownasowi czy komuś innemu może zadrżeć ręka jak kawałek dalej dostanie większe pieniądze tak też takiemu Dobrzyckiemu będzie drżeć ręka w momencie w którym znów sobie pomyśli, że te kilka baniek po prostu zostanie spalone. A rynek pewnie będą jeszcze chwile psuć, po czym nie będą mieli z czego.
Mateusz Lis podobno w Lechu, nie oglądałem go ale wiele osób pisze, że to zdecydowanie lepszy bramkarz od Mrozka.
