19-05-2026, 15:22
No i o to te 2/3 twarze chodzi. Jak się ma już dobra kadrę oparta na zawodnikach typu Leo czy Palma, a nie Baloua czy Fiabema, aż tak dużo żeby poprawić nie trzeba. To zasługa decyzji z ostatnich dwóch lat. Cieszy. Bo nie zawsze tak to wyglądało. Nikt szastania nie oczekuje ale zmaksumalizowania szans na 20 mln już tak
