19-05-2026, 16:46
@Icek
Odniosłem się do Cupiała bo sam wcześniej w poście wspomniałeś o jego erze w Wiśle. Oczywiście, że sam wcześniej w poście pisałem o tym, że się może ogarną ale jak byś dokładnie poczytał od czego się wzięła ta dyskusja to byś widział, że pisałem o możliwościach zakontraktowania dobrego grajka być może z pensją 2x tyle ile może płacić Lech. Przykład ogarniętego DS podałem bo wcześniej padł argument, że na ten moment za grube siano sprowadzają szrot. Oczywiście, że teraz możemy sobie gdybać. Natomiast uważam, że jak tam pojawią się ludzie z głową na karku to z pieniędzmi Dobrzyckiego i jego marzeniami może powstać dajmy na to, żeby tutaj nikogo nie urazić „ciekawy” projekt. I myśle, że to już pora zakończyć ten spory OT. Jak ktoś ma ochotę dalej o tym dyskutować to w odpowiednim temacie. Jutro może zrobię tutaj porządek bo się syf zrobił w tym temacie.
Odniosłem się do Cupiała bo sam wcześniej w poście wspomniałeś o jego erze w Wiśle. Oczywiście, że sam wcześniej w poście pisałem o tym, że się może ogarną ale jak byś dokładnie poczytał od czego się wzięła ta dyskusja to byś widział, że pisałem o możliwościach zakontraktowania dobrego grajka być może z pensją 2x tyle ile może płacić Lech. Przykład ogarniętego DS podałem bo wcześniej padł argument, że na ten moment za grube siano sprowadzają szrot. Oczywiście, że teraz możemy sobie gdybać. Natomiast uważam, że jak tam pojawią się ludzie z głową na karku to z pieniędzmi Dobrzyckiego i jego marzeniami może powstać dajmy na to, żeby tutaj nikogo nie urazić „ciekawy” projekt. I myśle, że to już pora zakończyć ten spory OT. Jak ktoś ma ochotę dalej o tym dyskutować to w odpowiednim temacie. Jutro może zrobię tutaj porządek bo się syf zrobił w tym temacie.

