20-05-2026, 07:01
(19-05-2026, 21:45)Mosina napisał(a): Ale to zależy w jakiej sytuacji jest Klub. Finansowej. Przypomnę że gdybyśmy się nie połakomili na puchary to by nam nie wypominano grania na licencji Amici. Trudno zrezygnować z kilku baniek tak dobrowolnie
W samo sedno. Najgorsze jest to, że jak dobrze pamiętam szybko odpadliśmy i zapewne ..uja zarobiliśmy a smród z Amicą Poznań ciągnie się do dziś i ciągnąć będzie chyba do końca świata...
