Połasiliby się na Puchar Intertoto z którego wypadli po pierwszym dwumeczu granym w połowie czerwca?
To nie było tak, że Graliśmy na tej licencji na której graliśmy bo była pewniejsza?
To nie było tak, że Graliśmy na tej licencji na której graliśmy bo była pewniejsza?
