20-05-2026, 08:55
Wg mnie macie wszyscy rację w kwestii licencji.
Lech by jej nie dostał, dodatkowo właśnie to miejsce w pucharach.
Na trybunach "dopingowaliśmy" porażkę z tego powodu.
Lech by jej nie dostał, dodatkowo właśnie to miejsce w pucharach.
Na trybunach "dopingowaliśmy" porażkę z tego powodu.
