20-05-2026, 09:03
(20-05-2026, 08:42)rojber napisał(a): Ja żyłem w przekonaniu, że zagraliśmy ten jeden sezon na licencji Amici bo były puchary. Jeśli jednak były inne ku temu powody to z miłą chęcią się dowiem.
O ile mi wiadomo, były problemy w ogóle z otrzymaniem licencji dla Lecha, a Amica była w tym względzie stabilniejsza. Potem miał być powrót do "własnej" licencji, ale mecenas Masiota polecił się z tym wstrzymać po wybuchu afery Fryzjera i tak chyba zostało. Chociaż mogę się mylić, bo to po pierwsze było dawno temu a po drugie znałem sprawę głównie z mediów.
