20-05-2026, 10:54
Powoli zbliża się last dance obecnego sezonu. Dobrze by było zakończyć go mocnym akcentem, takie 4-0 bym widział
. Co do składu to tak jak tu na forum ktoś wspomniał, może warto dać jeszcze szansę Plamenowi na bramce. W obronie bym widział Gumnego do pary z Mońką. Reszta tak jak w Radomiu.
. Co do składu to tak jak tu na forum ktoś wspomniał, może warto dać jeszcze szansę Plamenowi na bramce. W obronie bym widział Gumnego do pary z Mońką. Reszta tak jak w Radomiu.
