20-05-2026, 13:30
Jeśli wygramy to będziemy mieć tylko o 1 punkt mniej niż Jagiellonia z sezonu rumakowego, ale nie uważam by było to najważniejsze.
Przede wszystkim zagrać ten mecz dla przyjemności Mam nadzieję, że piłkarze wyjdą by pokazać najlepszą piłkę i pięknie podsumować ten wspaniały sezon.
Przede wszystkim zagrać ten mecz dla przyjemności Mam nadzieję, że piłkarze wyjdą by pokazać najlepszą piłkę i pięknie podsumować ten wspaniały sezon.
