(20-05-2026, 11:09)strzelisty jupiter napisał(a): Boję się tego meczu. Gramy z najlepszą obroną ligi. Remis biorę w ciemno.
No i oczywiście to będzie ostateczna weryfikacja Nielsa. Jak nie wygra i to wysoko - to wypad.
(20-05-2026, 13:40)strzelisty jupiter napisał(a): Wszelkiej maści dziennikarzy bolą cztery litery z tytułu, że w tym sezonie wystarczyło dojechać do 56 oczek, a mimo tego "ich" klubom nawet to nie wyszło. To teraz będą deprecjonować siłę mistrza. Trzy im w cztery, bo jeden jest Mistrz Polski.
A tu właśnie jestem mile zaskoczony bo dziennikarze merytoryczni bardzo nas chwalą. Za wszystko i bagatelizują ilość puntów. Pomijam weszło i inne szmatławce

