20-05-2026, 14:31
Nie ale chciałbym na wszelki wypadek
jak kiedyś Norbert Tyrajski, od jego czasów nie miałem bramkarza, którego tak lubiłem. Nawet Kotora.
jak kiedyś Norbert Tyrajski, od jego czasów nie miałem bramkarza, którego tak lubiłem. Nawet Kotora.
