20-05-2026, 15:08
To po Koronie Króla Strzelców.
Ty chcesz Agnero, ja Mrozka do karnych
Mimo to uważam, że powinien grać w miarę pierwszy skład. Zasłużyli na taki mecz.
Ty chcesz Agnero, ja Mrozka do karnych

Mimo to uważam, że powinien grać w miarę pierwszy skład. Zasłużyli na taki mecz.
