20-05-2026, 16:26
oczywiścię że pierwszy skład. w nagrodę, itd. może ewentualnie po 60 min zmiany żeby trybuny poskandowały nazwisko Ishaka, Palmy, Leo, i mogli zagrać zmiennicy.
w ogóle to pamiętacie kiedy ostatnio graliśmy na takim luzie i bez spiny, ale przy pełnych trybunach?
w ogóle to pamiętacie kiedy ostatnio graliśmy na takim luzie i bez spiny, ale przy pełnych trybunach?
