20-05-2026, 20:32
Trochę związane z potencjalnym transferem, więc piszę tutaj. Mrozek u tego obłudnika Kołtonia. Widać, że Lech jest teraz modny. Ale ja nie o tym - ciekawe czy ktoś słuchał i jakie ma zdanie o tym co, i jak, Bartosz mówi...?
