20-05-2026, 23:37
no tak 
powiedział też coś w stylu że analizował i zabrzmiało że nie popełnał błędów. to zabrzmiało jakby był zbytnio zadufany w sobie.
i myślę też że ma dziecinne wyobrażenie jak to w innych krajach jest zarąbiście, te trybuny, atmosfera. może się trochę zdziwić jak pojedzie na ten wyśniony zachód
ale zgadzam się że zwykle obrywa się piłkarzom za bardzo gdy nie idzie w sezonie. ale też muszą to rozumieć i sie nie obrażać na trybuny. ale ten świat kibicowski i piłarski jest rzadko kiedy jednolity. teraz mamy złoty czas, kibicowanie na Macu na dachu busa, bo jest wynik. chwilo trwaj

powiedział też coś w stylu że analizował i zabrzmiało że nie popełnał błędów. to zabrzmiało jakby był zbytnio zadufany w sobie.
i myślę też że ma dziecinne wyobrażenie jak to w innych krajach jest zarąbiście, te trybuny, atmosfera. może się trochę zdziwić jak pojedzie na ten wyśniony zachód
ale zgadzam się że zwykle obrywa się piłkarzom za bardzo gdy nie idzie w sezonie. ale też muszą to rozumieć i sie nie obrażać na trybuny. ale ten świat kibicowski i piłarski jest rzadko kiedy jednolity. teraz mamy złoty czas, kibicowanie na Macu na dachu busa, bo jest wynik. chwilo trwaj
