20-05-2026, 23:49
Mówił głównie o Bundeslidze i Anglii.
Tam chodzą na mecze bez względu na wyniki i to głównie miał na myśli. Są jakby na dobre i na złe.
W Polsce póki co Lech na 6 miejscu w tabeli bez perspektyw to 15-20 tys, Lech w czołówce to 30. To nie to samo ale widać postęp i nas w tej materii.
Tam chodzą na mecze bez względu na wyniki i to głównie miał na myśli. Są jakby na dobre i na złe.
W Polsce póki co Lech na 6 miejscu w tabeli bez perspektyw to 15-20 tys, Lech w czołówce to 30. To nie to samo ale widać postęp i nas w tej materii.
