22-05-2026, 10:41
I słyszysz tego dziada Urbana, że Mońki to on nie powoła bo w sumie to tylko pół sezonu. Ale odpady z Legii to tak jak najbardziej!
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |