22-05-2026, 10:56
Piecze dupa w Warszawie, że po raz kolejny głośno o młodzieży jest w Lechu a nie w Legii. Na ile będą mogli to będą to deprecjonować, z resztą tak jak nasz zdobyty tytuł.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |