22-05-2026, 11:58
(22-05-2026, 11:42)Skorpion napisał(a): Ale jedno trzeba im oddać ich akademia ostatnimi czasy leje naszą w CLJ czy nawet w rezerwach (które awansowały) potem następuje degrengolada tych z Warszawy którzy ewidentnie nie potrafią wprowadzać młodych do składu.
Nie chcę się wymądrzać ponieważ nie znam się i nie obserwuję jakoś tych rozgrywek jednak jednym z powodów może być tak że oni w tym wieku są mocno nastawieni na wynik a nie rozwój. Chociaż mam wrażenie że jednak to kwestia czasu kiedy im to odpali jeżeli będą w tym konsekwentni bo potencjał mają większy niż my.
