22-05-2026, 12:13
My mamy najlepszą akademię pod względem infrastruktury w Polsce. Oni za to grają w młodzieżowej LM. No jest to jakiś sukces z drugiej strony u Nas młodzi grają w jedynce u nich to raczej się kompromitują.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |