22-05-2026, 15:00
(22-05-2026, 11:53)Mosina napisał(a): super wiadomość! muszę jednak przeglądać smsy - to już przeżytek
ale szkoda że nie zrobili z tego informacji dnia przed meczem. słabe. ale przeczuwam w tym że Niels nie chciał, jakoś go nie widzę z koszulką 2028, żoną i dwiema córkami
A ja to trochę wiążę z tym, że ucięto dzisiaj, że Palma może być ogłoszony jutro (ja to tak rozumiem). Bo kibice liczyli na prezent jutro Niels + Palma, a jak dostaliby tylko Nielsa to trochę jakby pół prezentu
Plus to co mówisz na pewno też ma wpływ, zapewne trener o tym zdecydował.Na Palmę chyba musimy poczekać chwilkę dłużej...

