22-05-2026, 15:06
(22-05-2026, 12:22)Podem napisał(a): Podstawowym zadaniem akademii nie jest zdobywanie trofeów tylko przygotowywanie zawodników do gry w seniorskiej piłce. Dlatego większą miarę przykładam np. do liczby wychowanków danej akademii w seniorskiej reprezentacji.
Ja bym nawet rzekł, że to jest jedyne zadanie i absolutny clue tematu, więc jakiekolwiek porównywanie wyników juniorskich, czy drugiej drużyny nie ma sensu. To tak apropos niektórych, co po wynikach wypierdalają trenerów w Akademii
