22-05-2026, 16:30
Tak nie do końca marka akademii to także gra w CLJ i ewentualnie pucharach. Jeśli jest jakiś młody chłopak i ma do wyboru scieżkę Lecha gdzie nie każdy się przebija do 1 a w razie czego nie ma nic z tej przygody a ścieżkę Legii gdzie chociaż wygra CLJotke i pogram w LM to jednak to drugie to kusząca propozycja. Szczególnie, że my też tam graliśmy a nie olaliśmy. Mieliśmy odjechać Polsce przez to nowe kosmiczne cudo w Wronkach a tak chyba do końca nie jest.
