1/8 grali z Villarreal. Przegrali ale doszli jakby nie patrzeć daleko. Jednak dla dzieciaków fajna przygoda zagrać w takich rozgrywkach a nie tylko kopać się z Arkoną Szczecin.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |
Browsing: 24 gości
