22-05-2026, 19:39
Jeśli ktoś przychodzi do Akademii by pograć w Juniorskiej LM to zapewne zaraz pierdziela za granicę. Nie płakałbym
Poza tym u Nas Ci co u nich tą LM "zdobywają" grają o MP w I zespole a ich grają ogony lub w rezerwach.
Wolę taką ścieżkę.
Poza tym u Nas Ci co u nich tą LM "zdobywają" grają o MP w I zespole a ich grają ogony lub w rezerwach.
Wolę taką ścieżkę.
