23-05-2026, 00:32
Uważam jak Pukiel. Jakbym był piłkarzem to chciałbym zagrać w takim meczu. Bez presji, pobawić się, przy głodnym dopingu. To jest jak fajna nagroda.
|
Ocena wątku:
Title: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30
Tryb normalny |