(22-05-2026, 23:16)Pucenty napisał(a): Mrozek - Gumny, Mońka (Skrzypa), Janyszka, Moutinho - Dudek (Jagiełło), Ouma - Hakans, Ishak, Ismaheel (Walemark) - Agnero
Ja bym to tak ustawił... Można poćwiczyć na dwóch napastników. W drugiej mógłby być debiut Gmura, Delikata czy Szymczaka. Ale nie mam zielonego pojęcia czy ktoś w ogóle takie plany ma. No i zapewne przesadziłem ze zmianami, chociaz kiedy jak nie w takim meczu?
Ale stawiam nieśmiało, że jutro Janyszka w pierwszym składzie będzie testowany.
Wychodzimy na galowo, a w trakcie meczu zmiany i owacja dla tych którzy najmocniej przyczynili się do MP....Papy, Palmy, Koziego, Mońki, Mrozka i Leo.
