(23-05-2026, 09:42)Pinkin napisał(a): Dokładnie tak jak pisze Wania, najmocniejszy dostępny skład i w okolicach 55-60-70 minuty zmiany najbardziej zasłużonych graczy + jeżeli Bartek na 100% odchodzi to też można by go zmienić, dla owacji.
Ps.
@Koziołek
Widzę, że ktoś tu kończył X LO
Tak, 24 lata temu
a od 20 lat już z Krakowem związany jestem.Jest więcej okienek na zmianę ale w trakcie gry mogą być tylko 3.
Zmiany mogą być w przerwie też aczkolwiek jeśli mówimy o owacji to nie po to by kogoś zmieniać w szatni

