Mistrzów się nie sądzi. Szkoda, że przeszliśmy drogę od ikonicznej sytuacji, obrony karnego i bramki Agnero do straconego prowadzenia w doliczonym czasie i strzelonej bramki przez naszego byłego piłkarza. szkoda.
wiem że to ostatni mecz, rozprężenie - ale też to taki sezon w pigułce przy Bułgarskiej.
z przodu mamy magików, Palma i Walemark - obie bramki przepięknej urody. Ale z tyłu jesteśmy leszczami i z tą formacją LM nie zwojujemy.
To tyle. Cytat meczu "P.RUTKOWSKI K.KLIMCZAK - DZIĘKUJEMY" oraz fajne przyśpiewki dla piłkarzy. Brawo za pomysłowość - najlepsza dla Aliego i Palmy!
wiem że to ostatni mecz, rozprężenie - ale też to taki sezon w pigułce przy Bułgarskiej.
z przodu mamy magików, Palma i Walemark - obie bramki przepięknej urody. Ale z tyłu jesteśmy leszczami i z tą formacją LM nie zwojujemy.
To tyle. Cytat meczu "P.RUTKOWSKI K.KLIMCZAK - DZIĘKUJEMY" oraz fajne przyśpiewki dla piłkarzy. Brawo za pomysłowość - najlepsza dla Aliego i Palmy!
