24-05-2026, 11:19
(24-05-2026, 10:52)Gruszowy napisał(a):(24-05-2026, 10:03)strzelisty jupiter napisał(a): Posypuję głowę popiołem. Nie dałoby mistrzostwa 56 punktów. Pomyliłem się o jedno oczko.
Dałoby. My 8pkt, Górnik 6, Jaga 2
@Mosina, teza o 56 punktach dających mistrzostwo też była.
Dzięki @Gruszowy, nawet tej małej tabelki nie liczyłem.
