24-05-2026, 12:24
Strasznie nie lubię tych ostatnich meczów. To nigdy nie jest porywające widowisko i więcej dzieje się wokół boiska niż na nim.
To był 10ty mecz którego nie wygraliśmy na własnym boisku i tutaj najwięcej pracy czeka sztab szkoleniowy. Wymyślić jak sobie poradzić z tym, że przyjeżdża byle piłkarski ofynflus i odbiera nam punkty na własnym stadionie.
Traciliśmy u siebie punkty m.in. z:
- Cracovią - 3 punkty
- Zagłębiem Lubin - 3 punkty
- Lechią Gdańsk - 3 punkty
- Arką Gdynia - 2 punkty
- Motorem Lublin - 2 punkty
- Pogonią Szczecin - 2 punkty
no i wczoraj z Wisłą Płock - 2 punkty.
17 punktów straconych z ekipami z grupy takich które rok temu zabrały nam 3. To się nie może zdarzyć w kolejnym sezonie.
To był 10ty mecz którego nie wygraliśmy na własnym boisku i tutaj najwięcej pracy czeka sztab szkoleniowy. Wymyślić jak sobie poradzić z tym, że przyjeżdża byle piłkarski ofynflus i odbiera nam punkty na własnym stadionie.
Traciliśmy u siebie punkty m.in. z:
- Cracovią - 3 punkty
- Zagłębiem Lubin - 3 punkty
- Lechią Gdańsk - 3 punkty
- Arką Gdynia - 2 punkty
- Motorem Lublin - 2 punkty
- Pogonią Szczecin - 2 punkty
no i wczoraj z Wisłą Płock - 2 punkty.
17 punktów straconych z ekipami z grupy takich które rok temu zabrały nam 3. To się nie może zdarzyć w kolejnym sezonie.

