24-05-2026, 12:56
Lechia walczy! O co nie wiem
ale dziś poszło płaczliwe info, że składają odwołanie gdzieś tam i chcą 5 pkt. Będą jaja? czy raczej płacz i rozpacz?
ale dziś poszło płaczliwe info, że składają odwołanie gdzieś tam i chcą 5 pkt. Będą jaja? czy raczej płacz i rozpacz?
