24-05-2026, 14:06
Stolica to idzie od ściany do ściany i teraz biorą Polaków z niższych lig. A Lechia
,,„Lechia Gdańsk – w wyniku sportowej rywalizacji – zakończyła sezon 2025/2026 na 12. miejscu. 16. pozycja jest efektem podjętej przez PZPN niezgodnej z prawem decyzji o odjęciu klubowi punktów, wobec której wyrażamy stanowczy sprzeciw.
Sprawa ta pozostaje obecnie przedmiotem postępowania odwoławczego prowadzonego przed Trybunałem Arbitrażowym ds. Sportu (CAS) w Lozannie.
Zarówno kibice Biało-Zielonych, jak i cała opinia publiczna, będą regularnie informowani o dalszym przebiegu postępowania oraz o jego finalnym rozstrzygnięciu.”
Żenujące oświadczenie. Dobrze, że nie napisali, że się mistrzami czują
najlepszy był komentarz. że gdyby im zabrakło 5 pkt do pucharów to wydzwaniali by po rywalach GKS i mówili, że grają z nimi
,,„Lechia Gdańsk – w wyniku sportowej rywalizacji – zakończyła sezon 2025/2026 na 12. miejscu. 16. pozycja jest efektem podjętej przez PZPN niezgodnej z prawem decyzji o odjęciu klubowi punktów, wobec której wyrażamy stanowczy sprzeciw.
Sprawa ta pozostaje obecnie przedmiotem postępowania odwoławczego prowadzonego przed Trybunałem Arbitrażowym ds. Sportu (CAS) w Lozannie.
Zarówno kibice Biało-Zielonych, jak i cała opinia publiczna, będą regularnie informowani o dalszym przebiegu postępowania oraz o jego finalnym rozstrzygnięciu.”
Żenujące oświadczenie. Dobrze, że nie napisali, że się mistrzami czują
najlepszy był komentarz. że gdyby im zabrakło 5 pkt do pucharów to wydzwaniali by po rywalach GKS i mówili, że grają z nimi
