24-05-2026, 14:36
(24-05-2026, 12:04)Róża napisał(a):(24-05-2026, 10:03)strzelisty jupiter napisał(a): Posypuję głowę popiołem. Nie dałoby mistrzostwa 56 punktów. Pomyliłem się o jedno oczko.
Chciałbym się zareklamować jako większy wizjoner bo w tamtym wątku napisałem, że zdobędziemy 11 pkt i sprawę załatwimy w Radomiaku.
Ale przy równej ilości punktów z Górnikiem bylibyśmy mistrzami bo z nimi wygraliśmy. Czyli 56 starczyłoby.

