24-05-2026, 15:03
(24-05-2026, 10:21)strzelisty jupiter napisał(a): Z ogromnym smutkiem odnotowuję duży zjazd wymagań ich trybun. Kiedyś tylko mistrz się liczył, a teraz radocha z okazji piątego miejsca dającego Ligę kurwa Konferencji, które ostatecznie Wędrychowski zamienił na szóste i brak nawet Ligi kurwa Konferencji.
Dobrze, że zweryfikowali standardy.
Teraz narracja się zmieniła i twierdzą, że puchary byłyby obciążeniem, a Papszun grając raz w tygodniu pozamiata ligę.
