24-05-2026, 15:51
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-05-2026, 15:53 przez SpokoLoko.
Powód edycji: Literówka
)
Betony to hipokryci. Wytykają nam w co drugim swoim zdaniu Amicę, a sami zapoczątkowali temat fuzji w latach 90. Najlepsze, że począwszy od Olimpii/Lechii przez jakieś fuzje z Bałtykami kupowali w ten sposób sobie za każdym razem awanse. Chyba są rekordzistą liczby fuzji w Polsce. Jeździli do PZPNu do Dziurowicza, żeby uznał fuzje. Teraz pierdolą, że byli przeciwni, że niby nie uznawali, protestowali... bijąc ówczesne rekordy frekwencji. Do tej pory na meczach wiszą ich fany z tamtego okresu (Ultras Lechia). Dopiero, gdy spadali z ligi to zaczęli "nie uznawać fuzji". Yebać ich. Banda hipokrytów z kompleksami nic więcej.
