(24-05-2026, 12:59)Skorpion napisał(a): Myślę, że ten mecz nie był wyznacznikiem niczego. Ten pajac w kolorowych włosach z Wisły to powinien opuścić boisko z czerwoną. No i bramka Palmy! Cudo mam nadzieje, że jutro sfinalizują ten transfer. Pytanie Lechia chciała za Bobcka 10 milionów czy tam nie wiadomo ile. Wyjechali z ligi może warto usiąść do rozmów i 2-3 dać.
Czasem nie rozumiem Twoich wniosków. Ale ok.
Ten mecz był właśnie wyznacznikiem wszystkiego i świetnym drogowskazem do dalszej pracy i wyciągania wniosków. Właśnie teraz a nie jak już będzie awantura bo zaczniemy grać poważne mecze.
