24-05-2026, 19:26
Najlepsze jest to, że mogą się starać o odszkodowanie w tej całej Lozannie a nie o przywrócenie pkt
bo tego im nikt nie może zrobić. Czyli generalnie są w dupie po całości.
bo tego im nikt nie może zrobić. Czyli generalnie są w dupie po całości.
