24-05-2026, 20:26
Nie mówię że nie chcieli. Był też karny więc do takie gdybanie trochę. Wisła miała na naszym stadionie xG ponad 3. My tylko 1,2. Wielkie szanse 2:6. To jak łatwo stwarzali sobie sytuacje to był koszmar. Drużyna która ledwo strzeliła w całym sezonie 34 bramki. Ale ok - jest po sezonie tylko że z takim graniem u siebie nic nie ugramy więcej w Europie. Mam nadzieję że Niels to rozpracowuje. Teraz. Od jutra
