Zgadzam się z Mosiną, ten mecz to taka truskawka na torcie, laurka naszej obrony. Pytanie tylko czy to wynika z braku drugiego solidnego stopera do pary z Mońką czy jednak boczni obrońcy też nie dojeżdżają. Pewnie wpływ na to też ma brak solidnego DP. Mam nadzieje, że tam w gabinetach zdają sobie z tego sprawę i ciężko pracują nad rozwiązaniem tego problemu. Sam Niels bez dobrego materiału za dużo pewnie nie poprawi.
E:
Ciekawi mnie jeszcze sprawa z biletami. W mojej ocenie było bardzo dużo wolnych miejsc. Było coś w wolnej sprzedaży przed meczem? Czy to może janusze biznesu z karnetami powykupowali (o czym z resztą świadczy brak otwartej sprzedaży) i nie udało im się wszystkiego odsprzedać?
E:
Ciekawi mnie jeszcze sprawa z biletami. W mojej ocenie było bardzo dużo wolnych miejsc. Było coś w wolnej sprzedaży przed meczem? Czy to może janusze biznesu z karnetami powykupowali (o czym z resztą świadczy brak otwartej sprzedaży) i nie udało im się wszystkiego odsprzedać?

