25-05-2026, 09:11
@rojber, różnie to bywa. Ja na przykład jak nie idę do Kotła, na Anioły lub Czapczyka nie siadam najczęściej na swoim miejscu, tylko wiszę gdzieś na barierce blisko II trybuny. Sporo wiary tam stoi z tego co widzę.
|
Ocena wątku:
Title: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30
Tryb normalny |