Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30
Tryb normalny
#59
(24-05-2026, 20:38)Antonio napisał(a): Myślę, że w Europie nie będą grali o nic tak jak wczoraj.

a to spokojnie, właśnie sobie przypomniałem że jak grali w Europie o coś, to nie traciliśmy 3-5 bramek Wink

(25-05-2026, 09:33)raszko napisał(a): Ta ręka Skrzypy to jaka jest teraz interpretacja? to że zawodnik przeciwny zagrywa piłkę głową i trafia w rękę która jest w odległości pewnie mniej niż metr ma teraz znaczenie czy nie? nienaturalnie ma Skrzypa te łapy ułożone? (jeszcze nie widziałem żeby ktoś biegał z rękoma cały czas wzdłuż tułowia, to nie jest sytuacja kiedy zawodnik np. wykonuje wślizg w celu zablokowania pośrodkowania i wtedy chowa łapska, tutaj walczą o pozycje i używają do tego rąk zawsze. Nie rozstrzygam czy karny słuszny czy nie, tylko pytam o interpretacje - kiedy ta odległość jest zbyt mała, żeby zawodnik nie miał czasu na reakcję.
Ten spalony to chyba tez na minimetry.

minimetry, dobre - kupuję to Smile

Już były takie ręce - nawet wydaje mi się, że Legionista zagrywał, ale był tyłem, więc nie było karnego - bo "nie mógł przecież widzieć".
tak więc odpowiedź jest prosta - dla nas nie ma takiej odległości Smile A już pomijam, że Skrzypa to nie wiem co musiałby zrobić - ale czas iść do jakiejś czarownicy, żeby go okadziła z tego pecha.
 
Odpowiedz
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - przez Mosina - 25-05-2026, 14:12

Skocz do:


Browsing: 1 gości