25-05-2026, 14:12
(24-05-2026, 20:38)Antonio napisał(a): Myślę, że w Europie nie będą grali o nic tak jak wczoraj.
a to spokojnie, właśnie sobie przypomniałem że jak grali w Europie o coś, to nie traciliśmy 3-5 bramek

(25-05-2026, 09:33)raszko napisał(a): Ta ręka Skrzypy to jaka jest teraz interpretacja? to że zawodnik przeciwny zagrywa piłkę głową i trafia w rękę która jest w odległości pewnie mniej niż metr ma teraz znaczenie czy nie? nienaturalnie ma Skrzypa te łapy ułożone? (jeszcze nie widziałem żeby ktoś biegał z rękoma cały czas wzdłuż tułowia, to nie jest sytuacja kiedy zawodnik np. wykonuje wślizg w celu zablokowania pośrodkowania i wtedy chowa łapska, tutaj walczą o pozycje i używają do tego rąk zawsze. Nie rozstrzygam czy karny słuszny czy nie, tylko pytam o interpretacje - kiedy ta odległość jest zbyt mała, żeby zawodnik nie miał czasu na reakcję.
Ten spalony to chyba tez na minimetry.
minimetry, dobre - kupuję to

Już były takie ręce - nawet wydaje mi się, że Legionista zagrywał, ale był tyłem, więc nie było karnego - bo "nie mógł przecież widzieć".
tak więc odpowiedź jest prosta - dla nas nie ma takiej odległości
A już pomijam, że Skrzypa to nie wiem co musiałby zrobić - ale czas iść do jakiejś czarownicy, żeby go okadziła z tego pecha.
