25-05-2026, 14:17
(25-05-2026, 07:15)rojber napisał(a): Ciekawi mnie jeszcze sprawa z biletami. W mojej ocenie było bardzo dużo wolnych miejsc. Było coś w wolnej sprzedaży przed meczem? Czy to może janusze biznesu z karnetami powykupowali (o czym z resztą świadczy brak otwartej sprzedaży) i nie udało im się wszystkiego odsprzedać?
Ludzie wbijali do Kotła na 1-2 piętro, nawet jak mieli bilety na ostatni poziom. Przecież nawet była prośba przed meczem, żeby nie schodzić na dół od razu, tylko dopiero po oprawie, żeby nie było lipy..
