25-05-2026, 14:19
Owszem, sam byłem na narożniku między Kotłem a Anioła. Jednak patrząc na IV trybunę od strony sektora dla przyjezdnych było dużo wolnych miejsc. Stąd też moje pytanie.
|
Ocena wątku:
Title: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30
Tryb normalny |