25-05-2026, 22:08
(25-05-2026, 21:59)strzelisty jupiter napisał(a): Była jakaś szpileczka z naszej strony, od Rutkowskiego przypuśćmy, w stronę Kuleszy? W stylu: Panie Czarku, za kwadrans masz Pan banę i musisz Pan zdążyć.
Nie, nie było aczkolwiek Rutkowski rzucił do wszystkich coś w stylu, że mają nie nie martwić bo Lech nie ma monopolu na wygrywanie.
Dawno, nie było gali na tak żenującym poziomie.
