26-05-2026, 07:26
A może to zwyczajnie taki pstryczek w nos dla nas i Górnika (który nie dostał żadnej nagrody) za to że fikamy z Superpucharem?
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |