26-05-2026, 08:31
Ja odpuściłem oglądanie (leciało w tle) gdy pierwszy wchodzący usłyszał, że ma się spieszyć z prezentacją bo ma mało czasu a potem było tylko gorzej. Miałem wrażenie, że tam nic nie było organizacyjnie ustalone, jakby kumple się spotkali na grillu i decydowali czy wrzucić kiełbę czy karkówkę na ogień.
