Prowadzenie, schemat przekazywania nagród (Nowakowi to hostessy przekazywały zegarek, a Nielsowi Urban zapomniał go dać) to był dramat. I jeszcze ten goguś z inpostu na nagraniu
Bramkarz sezonu to był dosyć trudny wybór bo sami przeciętniacy. Bobcek chyba okradziony z najlepszego napastnika sezonu.
Nie wiem, ale dla mnie Nowak całkiem zasłużenie wygrał. 12 as, 9 br. Nie wiem w sumie kto inny miałby być MVP sezonu. Zresztą to piłkarze wybierali.
Bramkarz sezonu to był dosyć trudny wybór bo sami przeciętniacy. Bobcek chyba okradziony z najlepszego napastnika sezonu.
Nie wiem, ale dla mnie Nowak całkiem zasłużenie wygrał. 12 as, 9 br. Nie wiem w sumie kto inny miałby być MVP sezonu. Zresztą to piłkarze wybierali.
