26-05-2026, 12:36
Urban ma tak betonowy łeb, że idealnie pasuje do swoich pracodawców.
Mońka z 31 meczami i 2764 minutami jest zbyt mało doświadczony.
Wójcik z 33 meczami i 2905 minutami jest w porządku.
Jak spojrzymy na całe "kariery" tych chłopaków to w pierwszej drużynie Lecha Mońka ma 3268 minut w 40 meczach a Wójcik 2906 minut w 34 meczach.
Najmocniejszą ekipą z którą grał Wójcik był Lech. Mońka miał okazję zagrać z Mainz, Szachtarem czy Genk.
Widocznie na niekorzyść Mońki działa to, że jest 4 lata młodszy i ma większe doświadczenie.
Mońka z 31 meczami i 2764 minutami jest zbyt mało doświadczony.
Wójcik z 33 meczami i 2905 minutami jest w porządku.
Jak spojrzymy na całe "kariery" tych chłopaków to w pierwszej drużynie Lecha Mońka ma 3268 minut w 40 meczach a Wójcik 2906 minut w 34 meczach.
Najmocniejszą ekipą z którą grał Wójcik był Lech. Mońka miał okazję zagrać z Mainz, Szachtarem czy Genk.
Widocznie na niekorzyść Mońki działa to, że jest 4 lata młodszy i ma większe doświadczenie.

