26-05-2026, 20:22
Tylko taki Bobcek wiosną to nie licząc ostatniej kolejki oraz meczu z Lechem to strzelał prawie tylko z karnych, do tego był nieskuteczny. Grał czasem brutalnie.
Mnie w sumie nie dziwi a trzeba pamiętać, że głosowali na tego napastnika przed końcem sezonu jak chyba mieli równą ilość bramek.
Mnie w sumie nie dziwi a trzeba pamiętać, że głosowali na tego napastnika przed końcem sezonu jak chyba mieli równą ilość bramek.
